Liceum

Oddział w Ząbkach

zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 im. F.Klebeerga ul. Piłsudskiego 35

 

PLAN ZAJĘĆ – weekend 19-20 .10

 

lekcja SEMESTR I SEMESTR III SEMESTR V
1 j.polski matematyka historia
2 j.polski matematyka historia
3 historia j.polski matematyka
4 historia j.polski matematyka
5 matematyka historia j.polski
6 matematyka historia j.polski

 

 

PLAN ZAJĘĆ – weekend 26-27 .10

 

lekcja SEMESTR I SEMESTR III SEMESTR V
1 geografia matematyka j.angielski
2 geografia matematyka j.angielski
3 matematyka j.angielski geografia
4 matematyka j.angielski geografia
5 j.angielski geografia matematyka
6 geografia matematyka

Oddział w Warszawie ul. Perzyńskiego 10

    IO IIO IIIO IVO VO VIO I TB II TB III TB
1 8:00-8:45 historia j.polski matemat j.angielski j.polski matemat   ORZ ORZ
2 8:45-9:30 historia j.polski matemat j.angielski j.polski matemat   ORZ ORZ
3 9:45-10:30 historia j.polski matemat j.angielski j.polski matemat   ORZ ORZ
4 10:30-11:15 j.polski j.polski j.polski matemat matemat Historia-rozsz   ORZ ORZ
5 11:30-12:15 j.polski historia j.polski matemat matemat j.angielski   ORZ ORZ
6 12:15-13:00 j.polski historia j.polski matemat matemat j.angielski Ergonomia    
7 13:15-14:00   historia   matemat matemat geografia Ergonomia    
8 14:00-14:45 matemat matemat historia j.polski j.angielski geografia Ergonomia    
9 15:00-15:45 matemat matemat historia j.polski j.angielski geografia Ergonomia    
10 15:45-16:30 matemat matemat historia j.polski j.angielski geografia Ergonomia    
Zjazd 4 27-październik                  
1 8:00-8:45 geografia matemat historia j.polski matemat j.polski   ORZ ORZ
2 8:45-9:30 geografia matemat historia j.polski matemat j.polski   ORZ ORZ
3 9:45-10:30 geografia matemat historia j.polski matemat jpolski   ORZ ORZ
4 10:30-11:15 matemat geografia j.polski matemat j.polski Historia-rozsz   ORZ ORZ
5 11:30-12:15 matemat geografia j.polski matemat j.polski Historia-rozsz   ORZ ORZ
6 12:15-13:00 matemat geografia j.polski matemat j.polski Historia-rozsz Ergonomia TBP TBP
7 13:15-14:00 j.polski chemia matemat matemat j.angielski Historia-rozsz Ergonomia TBP TBP
8 14:00-14:45 j.polski chemia matemat historia j.angielski geografia Ergonomia TBP TBP
9 15:00-15:45 j.polski chemia matemat historia j.angielski geografia Ergonomia TBP TBP
10 15:45-16:30   chemia matemat historia j.angielski geografia Ergonomia TBP TBP
Zjazd 5 16-listoppad                  
1 8:00-8:45 historia geografia biologia j.polski matemat matemat   ORZ ORZ
2 8:45-9:30 historia geografia biologia j.polski matemat matemat   ORZ ORZ
3 9:45-10:30 geografia historia biologia j.polski matemat matemat   ORZ ORZ
4 10:30-11:15 geografia historia j.polski matemat matemat przyroda   ORZ ORZ
5 11:30-12:15 matemat historia j.polski matemat   przyroda   ORZ ORZ
6 12:15-13:00 matemat geografia j.polski matemat Hist-Rozsz j.angielski Ergonomia    
7 13:15-14:00 biologia geografia matemat matemat Hist-Rozsz j.angielski Ergonomia    
8 14:00-14:45 geografia matemat matemat historia   j.angielski Ergonomia    
9 15:00-15:45 geografia matemat matemat historia   j.angielski Ergonomia    
10 15:45-16:30 geografia matemat matemat historia   j.angielski Ergonomia    
Zjazd 6 17-listopad                  
1 8:00-8:45 j.ang biologia historia j.polski matemat j.polski TBP ORZ ORZ
2 8:45-9:30 j.ang biologia historia j.polski matemat j.polski TBP ORZ ORZ
3 9:45-10:30 j.ang biologia historia j.polski matemat jpolski TBP ORZ ORZ
4 10:30-11:15 biologia j.polski matemat historia j.polski j.angielski TBP ORZ ORZ
5 11:30-12:15 biologia j.polski matemat historia j.polski j.angielski TBP ORZ ORZ
6 12:15-13:00 biologia j.polski matemat historia j.polski j.angielski Ergonomia    
7 13:15-14:00 j.polski j.ang matemat historia przyroda   Ergonomia    
8 14:00-14:45 j.polski j.ang   historia przyroda   Ergonomia    
9 15:00-15:45 j.polski j.ang   historia przyroda   Ergonomia    
10 15:45-16:30       historia przyroda   Ergonomia  

 

Przewiń do góry